Az éjszaka árnyai


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek vándor! Oldalunk egy saját szálon futó, vámpírokkal, alakváltókkal, vadászokkal megspékelt játékot kínál, melyben te döntheted el, hogy melyik oldalra állsz, de a döntés nem mindig könnyű. Te talán véget tudnál vetni a régóta dúló vérvonalak közti viszálykodásnak? Vagy hasznot húznál ebből? Csatlakozz, és játszd velünk a történetet.
Staff


Azazel



Nicholas



Patra

Legutóbbi témák

Café from 1870
Kyle & Eric - Vacsora után Emptyby Vendég
Szomb. Márc. 07, 2015 11:49 pm

Végzet Ereklyéi
Kyle & Eric - Vacsora után Emptyby Vendég
Pént. Feb. 13, 2015 8:27 am

Mysterious New Orleans
Kyle & Eric - Vacsora után Emptyby Vendég
Kedd Nov. 25, 2014 8:37 am

Sin City - Chicago, a bűnok városa
Kyle & Eric - Vacsora után Emptyby Vendég
Kedd Jún. 10, 2014 6:02 am

Lost Odds
Kyle & Eric - Vacsora után Emptyby Vendég
Pént. Jún. 06, 2014 10:49 am

Once upon a Dream - Eric and Azazel
Kyle & Eric - Vacsora után Emptyby Eric Marshall
Pént. Május 30, 2014 6:02 am

Nicholas & Benjamin - Black Velvet Night Club
Kyle & Eric - Vacsora után Emptyby Nicholas
Pént. Május 30, 2014 5:43 am

Benjamin & Cath - Japán kert
Kyle & Eric - Vacsora után Emptyby Benjamin T. Benton
Csüt. Május 29, 2014 1:41 am

Karine & Benjamin - Mozi
Kyle & Eric - Vacsora után Emptyby Benjamin T. Benton
Szomb. Május 17, 2014 3:46 am

Chatbox

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (62 fő) Pént. Jan. 26, 2024 4:08 am-kor volt itt.
Statisztika
4
9


Credits
Az oldalon felhasznált képeket az interneten találtuk, mi alakítottuk át, kérjük, jelezd, ha máshol felhasználnád őket. A különböző leírások szintén saját kreálmányok, segéd forrás a könyvekben szereplő leírás a világról, ha egyezést találsz más oldallal, kérlek jelezd a staffnak.
Stat
Angyal: 3
Árnyvadász: 17
Boszorkány: 13
Démon: 4
Hellequin: 2
Tündér: 3
Mondén: 11
Vámpír: 17
Vérfarkas: 23

Megosztás
 

 Kyle & Eric - Vacsora után

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eric Marshall

Leopárd
Leopárd
Eric Marshall


Hozzászólások száma :
22
Age :
35

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptySzomb. Ápr. 19, 2014 9:27 am


Eric Marshall


Ahogy hazafelé tartunk, azon gondolkodom, hogy elég jól sikerült a vacsora. Kicsit ugyan feszültnek éreztem magamat, de remélem ez nem nagyon tűnt fel Kylenak. Az étterem, amit választottunk valóban azt adta, amit ígértek. Csendes, családias hangulat, meghitt légkör. És, ami a legjobb: házi koszt, nem olyan mini mennyiségek, mint amiket a puccos éttermekben szolgálnak fel.
- Hogy érezted magadat? - megnyalom az alsó ajkamat, azt hiszem egy kissé kiszáradt. Talán még mindig ideges vagyok. Lepillantok a kezemre, és már biztos vagyok benne, hogy igen, ideges vagyok, amit az bizonyít, hogy dobolok a kormányon. Kényszerítem magamat, hogy abbahagyjam. Nem könnyű, mert az alatt a röpke idő alatt, amíg a válaszára várok, ezer meg ezer dolog szalad át az agyamon, hogy nem igazán tetszett neki, és lehet, hogy csak udvariasan mosolygott, mert ő ilyen. Mindig udvarias, megfontolt, és türelmes. Ami azt illeti nála türelmesebb emberrel, még életemben nem találkoztam.
Befordulok a lakásához, és miután leállítom a motort, már szállok is ki az autóból, hogy kinyissam neki az ajtót.

Vissza az elejére Go down
Kyle Stonem

Leopárd
Leopárd
Kyle Stonem


Hozzászólások száma :
6

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptySzomb. Ápr. 19, 2014 10:10 am

Kyle & Eric - Vacsora után Tumblr_inline_mtb7bpat3v1r1o7qi


Az este kifejezetten jól sült el, a kezdeti szorongások és kósza idegesség amivel elindultam eltűnt menet közben és átalakult. Most épp az elegáns sportautóban ülünk, és hazafelé tartunk hozzám hogy még beszélgessünk, és megcsináljam az egyik kávékülönlegességet, amit én is úgy szeretek, és mivel elég enyhe, nem érdekes az sem hogy esti órákban járunk. Fekete elegáns, de mégis csőnadrág van rajtam és fekete ing, könnyű cipővel. Kényelmesen elhelyezkedve utazom és szinte bekómázok annyira tele vagyok, és megrezzenek a hangra, lustán pillantok rá.
- Igazán nagyon jól. Remek kis hely, és a társaságnak sem voltam híján - mosolyodom el őszintén, érezheti az igazat a szavaimban, hiszen tényleg olyan jó volt, mint egy randi. Komolyan mikre nem gondolok már. Ahogy leparkol a ház előtt, kényelmesen kinyújtózva kiszállok, azaz kiszállnék de Eric megelőz, és kinyitja mire csak elmosolyodok. Milyen figyelmes. Aztán előkotrom a zsebemből a kulcsomat.
- Menjünk fel, ezután az isteni vacsi után jár nekünk egy kis desszert is - kuncogok, és már az ajtó felé indulok.
Vissza az elejére Go down
Eric Marshall

Leopárd
Leopárd
Eric Marshall


Hozzászólások száma :
22
Age :
35

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptySzomb. Ápr. 19, 2014 11:00 am


Eric Marshall


Hallani vélem, ahogy egy hatalmas szikla zúg le a vállamról, és csapódik be valahol a mélybe, a válasz hallatán. Még szerencse, hogy az alvázszámot nem érinti. Megkönnyebbülten mosolyodok el, és pillantok rá.
- Én is élveztem, a társaság pedig valóban kellemesnek bizonyult. - Komoly arcot vágok a mondat második részéhez, és fellengős stílusban adom elő.
Bezárom az autót, ahogy lépkedek utána, megigazítom ingemet. Csoda, hogy nem pecséteztem össze, a fehér daraboknak Murphy törvényei szerint mindig az a sorsuk, ez még megúszta. Bár a desszert még hátra van, de kávékülönlegességet ígért nekem, azt bármikor meg tudom inni. Remélem nem lesz túlságosan édes. ~ Milyen édesen kuncog! ~ Azt hiszem csak benne szeretem az édeset.
- Csak aztán ne panaszkodj, hogy túl etted magadat. ~ Bár meggyógyítanám a pocakodat...és milyen jó, hogy előttem megy, mert így zavartalanul fixírozhatom azt a formás fenekét. ~ És teljesen sikerül elkalandoznom, ahogy lépkedünk felfelé a lépcsőn.


Vissza az elejére Go down
Kyle Stonem

Leopárd
Leopárd
Kyle Stonem


Hozzászólások száma :
6

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptySzomb. Ápr. 19, 2014 1:20 pm

Kyle & Eric - Vacsora után Tumblr_maq67wzouO1r6jsjoo1_r2_500

Néha nem egészen tudom hová tenni magamban Ericet mert oké hogy egy jó pasi, na jó pontosítsak, egy baromi jó pasi, nem vagyok benne biztos hogy felém mégis miféle érzésekkel viseltet, és mennyivel tekint többnek egy egyszerű alkalmazottnál, vagy éppen a klánbeli testőrjénél, amit kivívtam magamnak. Mert azért a harcok alól nem vontam ki magam és a pozícióm ahol tartok, magamnak köszönhető. Arra is gondoltam hogy kihívó legyek, de ahhoz még nem vagyok elég erős, azt hiszem. A fellengzős kijelentésére, felvonom egyik szép szemödóldököm, és csak elvigyorodom.
- Úgy, szóval számodra éppen hogy elviselhető volt hogy a város legjobb könyvelőjével vacsorázhattál? Na jól van, ezt megjegyeztem - húzom fel látványosan, durcásan az orrom, az egészről süt hogy nem gondolom komolyan hiszen imádtam az estét. A vacsorától kezdve a beszélgetéseken át, a borozgatásig mindent szerettem. Sok mindent gondolunk ugyanúgy, de akadnak ellentétek is, mégis... a fene vigye már el, miért jut eszembe az hogy milyen lenne vele egy normális kapcsolatban élni? Még a kulcsot is majdnem elejtem, idegesen kapok utána hogy le ne pottyanjon, az öt darab kulcsomra egy kicsi plüss sárkányfigura vigyáz. Még a zsebben elférő fajta szerencsére. Végül sikeresen bekulcsozom magunkat, és a lakásomig is eljutunk, ahol szokás szerint pedáns rend uralkodik, semmi nem utal arra hogy már évek óta itt lakom. Olyannak tűnhet, mintha nemrég költöztem volna ide.
- Pedig túl ettem magam, de majd igyekszem csendben szenvedni, vagy tőled szenvedek majd? Nem is tudom - vigyorodom el, ahogy beljebb invitálom és a kabátját felakasztom, nem heverhet a kanapén. Ott a helye a fogason. Magunkat a konyha felé terelgetem hiszen kávét csak ott tudok főzni a kávégépemmel, ami nem ilyen nagyipari szar ami csak löttyöt ad, hanem minőségi gépezet, nem is volt olcsó ami azt illeti, bár anyagi problémáim nincsenek szerencsére.
- Foglalj helyet ahol tetszik, bár azért... a szekrény tetejére ne mássz fel ha egy mód van rá - kuncogok, ahol rutinosan nkilátok előpakolászni ami kell. Kávét, tejet, bögréket, és ír whiskeyt.
Vissza az elejére Go down
Eric Marshall

Leopárd
Leopárd
Eric Marshall


Hozzászólások száma :
22
Age :
35

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptySzomb. Ápr. 19, 2014 8:01 pm


Eric Marshall


Kyle nem tűnik túlzottan erősnek első ránézésre, ha az ellenfele ez alapján ítéli meg, biztosan veszített, mert mindig ez alapján ítélik meg. De én minden harcát végignézem, amit a ketrecben folytat. Ennek két oka is van. Az egyik, hogy szeretem nézni a küzdelmeit, ahogy összepontosít, ahogy a testének izmai megfeszülnek, ahogy az izzadság végigcsorog a bőrén. A másik oka pedig, hogy nem engedem, hogy bántsák őt, nem mintha nem bíznék a képességeimben, de előfordult már halál a ketrecen belül, és nem fogom hagyni, hogy vele is megessen ilyen. Vannak, akik azt mondják, hogy létezik szerelem első látásra, én nem tartozom ezek közé. Úgy hiszem, hogy vágy létezik első látásra, a szerelemnek idő kell, hogy kialakuljon. Nem vagyok szerelmes, vagy legalábbis azt hiszem, hogy nem, de sokat jelent nekem még így is.
- Nahát...- csodálkozom el látványosan, - ott volt a város legjobb könyvelője is, és én nem is láttam? - a vigyorom olyan, széles lesz, hogy szinte körbe éri a fejemet, majd, ahogy lehajol a kulcsáért, le is fagy, és el kell fordítanom a fejemet, erősen beleharapva a szám szélébe, hogy meredten a cipőm orrát tanulmányozhassam, elterelve a gondolataimat, egy egészen más irányról.
- Az attól függ. - Mosolygok rá, ahogy felteszi a kabátom a fogasra. - Akarod, hogy ugráljak a hasadon? Akkor biztosan tőlem szenvednél. - Neki támaszkodom a pult szélének, a kezeimet a mellkasom előtt összefonom, az ingem megfeszül az izmaimon.
- Olyan ünneprontó vagy. - jelentem ki csalódott hangon, lefelé görbülő szájjal - A szekrény tetején kifejezetten szeretek ücsörögni. - vigyorodom el, miközben figyelem, hogy kávét főz, és megnyugodva tapasztalom, hogy tényleg jó fajta kávét fogok kapni.


Vissza az elejére Go down
Kyle Stonem

Leopárd
Leopárd
Kyle Stonem


Hozzászólások száma :
6

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 1:24 pm

Kyle & Eric - Vacsora után Tumblr_maq67wzouO1r6jsjoo1_r2_500

Annak ellenére hogy nem tűnök valami jó erőben lévő harcosnak, még az vagyok, és sokan ezért veszítenek, mert azt gondolják hogy csak egy ilyen kis jöttment alak, biztos nem tudhat sok mindent. Ezt bukják mindig el akik ellenem fogadnak és hiányzik már a harc, el vagyok macskásodva egy kicsit, és ezt most érzem ahogy megyünk a ház felé, a lépcsőn fel hogy ajtót nyithassak, de persze hogy a kulcsom önálló életet akar élni és alig bírom elkapni mielőtt leesne, és visszanézek egy mosolygó mégis lesújtó pillantással.
- Ott ültem veled szemben és észre sem vettél? Ejj micsoda macska vagy te ha még azt se látod ami a szemed előtt van - mosolygom el a végét, hiszen kedvelem Ericet talán túlságosan is, és nem úgy mint a főnököm vagy mint a vezérem, hanem egyszerűen mint embert, mint férfit. Miért érzek iránta olyasmit hogy aggódok milyen lehet az élete a Dreamen kívül? Mióta foglalkoztat ez engem? Beérünk a lakásba, és máris a konyha felé megyek, a kedvenc helységem, de ennek ellenére katonás rend van, sehol szanaszét hagyott pohár, vagy reggeli maradványok, csak egy csomag pirítósra való kenyér a pult szélén ami jelzi hogy itt élem a mindennapjaim, minden más el van pakolva szépen.
- Ahh meg is halnék tőle. Úgy tele vagyok, igazán bőkezű adagot adtak, és hiába van étvágyam, nem is igazán tudom hogy fért belém annyi minden - kuncogok, ahogy figyelem ahogy hogy a pultnak dől, és pillantásom végigsiklik az alakján a formás testén, a megfeszülő izmokon az ing alatt.... Na jó! Így sosem elsz kész a kávé. Gyorsan visszafordulok, és megtömöm a tartót, és beteszem a gépbe hogy főjön le, aztán öntök bele vizet, és közben tejet veszek elő, meg két szép bögrét. Az egyik fekete-fehér márvány mintás, a másik vörös fekete márvány mintás, egy szett voltak, de már csak ez a kettő maradt meg.
- Hát sajnálom! Maximum a pultra felülhetsz de a szekrényem tetejére biztosan nem, el sem bírna szerencsétlen bútordarab - mutatok fel rá, mert szerintem még oldalfekvésben is nehézkesen férne el rajta, ha elférne. Ahogy kijön a kávé, megcsinálom tejjel, tejhabbal, tejszínnel és tejszínhabbal, egy kis alkohollal olyanra, mint ahogyan az a nagykönyvben meg van írva és az asztalra teszem mindkét bögrét.
- Melyiket szeretnéd?
Vissza az elejére Go down
Eric Marshall

Leopárd
Leopárd
Eric Marshall


Hozzászólások száma :
22
Age :
35

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 3:58 pm


Eric Marshall


Mikor felém fordul én is abbahagyom a cipőm fixírozását, és rápillantok, még elkapom a gyönyörű mosolyát, és a lesújtó pillantását.
- Biztosíthatlak, hogy téged láttalak, - mosolyodom el,- csak a város legjobb könyvelőjét nem vettem észre. Legközelebb bemutathatnád, lehet, jobb ajánlatot tudok adni számára, mint a mostani munkája. - húzom tovább, de még ha nem is Kyle lenne a legjobb, akkor sem cserélném le. De szerencsére nem kell ilyesmin gondolkodnom, mert nála jobb nincsen, talán az egész államban, nem csak a városban.
A lakásában,  minden a helyén van, patinás rendben, akárcsak a saját lakásomban, de van egy olyan érzésem, hogy ezt ő maga tette rendbe és nem a takarító személyzet, mint az én esetemben. Vajon a zoknikat is vasalja? Csak tudnám, hogy miért jutnak ilyen ostobaságok eszembe? Ja, igen, mert mellette mindig kifordulok kissé önmagamból.
- Az igazat megvallva én sem tudom, hogy tudtad úgy megtömni magad, de jó volt látni, hogy van étvágyad. - Na, nem mintha végig őt figyeltem volna, hol nyíltan, hol pedig lopva. Ugyan, kit akarok áltatni, persze, hogy végig őt figyeltem, még a környezetre sem figyeltem eléggé, ami viszont hiba, mert mi lett volna, ha ránk támadnak. Összeráncolom a szemöldököm, mert ez nem volt jó vezérhez mérhető cselekedet, jobban oda kell figyelnem az ilyesmire.
- Te most virág nyelven, azt mondtad rám, hogy dagadt macska? - és még mindig ráncolt szemöldökkel követem a pillantását a szekrény teteje felé. - Talán igazad van, oda azért mégsem férek be. - Elég kevés a hely a plafon és a felső szekrény teteje között. Talán egy házi macska kényelmesen végig tudna sétálni rajta, de egy leopárd, főleg ekkora, biztosan nem.
- Miért nem egyforma? - Nézek a két bögrére, amiben szerintem tök egyforma kávé piheg. Nekem nem tűnt fel, hogy mást tett volna valamelyikbe.

Vissza az elejére Go down
Kyle Stonem

Leopárd
Leopárd
Kyle Stonem


Hozzászólások száma :
6

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptyVas. Ápr. 27, 2014 9:36 am

Kyle & Eric - Vacsora után Milkysyc12

Ahogy ránézek lesújtóan, pont visszanéz rám, és én képtelen vagyok megmaradni komolynak, mellette nem tudok, és nehéz nem fesztelenül viselkedni, mégis kellene egy kicsit hiszen a főnököm, és azért az ember nem megy el csak úgy vacsizni a főnökével, főleg akkor nem, ha mindennek a tetejében még az ember Nimir-Raj-a is. Az valahogy nonszensz de a mai estét mégsem éreztem rossznak, olyannak amit nem kellene és többnyire hallgatok is a megérzéseimre.
- Láttál? Ezek után el merjem hinni? - mosolyodok el kissé kihívóan, és haladunk felfelé a lépcsőkön.
- Hát akkor kérlek szépen elárulom, hogy már ismered és éppen az ő lakásába készült belépni kávézni - nevetek fel, nem jellemző rám az egoizmus, de tudom magamról hogy jó vagyok. Ha nem is a legjobb, de azért elég jó ahhoz, hogy az utolsó cent sem tűnhessen el a szemeim elől. Nem szabad neki, és mindennek katonásan megvan a helye, ott is kell lennie, ahol hagyom őket. A konyha nem éppen a kedvenc helységem, de ott is a rend a jellemző, és az hogy semmi sincs elől hagyva, így könnyebb rendet tartani, mert nem szeretek pakolni annak ellenére hogy szinte mindig akad valami rendetlenség. Rend van a kávégép körül is, és ahogy csinálom a kávét, és akad olyasmi ami már nem kell, már mosom is el, és pakolom a helyére, így sosem halmozódik fel hegy magas mosatlan, és kényelmesebb dolgom végeztével csak két bögrét a mosogatóba ejteni, nem egy egész kelléktárat.
- Ki se néznéd belőlem hogy egészséges étvágyam van? - pillantok rá kis mosollyal, hiszen éreztem hogy engem néz, és senki/semmi mást, amit félig meddig megtettem helyette ha már a testőre is vagyok, nem csak a sima alkalmazottja, és közben sikerült torkig ennek magam, ami nem jó, de egyszerűen nem bírtam ott hagyni olyan jó volt. A kérdésére csak ártatlanul nézek rá, én mint aki azt sem tudja miről van szó.
- Jézusom, Eric, hát mondanék én rád ilyesmit? - színlelem az ártatlanságot, de nem sikerül túl jól, színészkedni nem nagyon tudok, és így hamar előkerül a mosolyom, hiszen gyakorlatilag igen, ezt mondtam az előbb.
- Ki van zárva, az még nekem sem elég az a hely, pedig én aztán tényleg kicsi vagyok - mármint ha összehúzom magam rendesen, mert rám nézve az emberek azt sem hinnék el, hogy képes vagyok ketrecbe lépni hogy harcolhassak. Pedig remek edzés program.
- Mert mind a hat más féle volt, de már csak ez a kettő maradt meg belőle, szeretem hogy nem egyforma - válaszolok, és amelyiket Eric választja azt adom oda neki, a másikat a saját kezembe veszem, ugyanaz van mindkettőben, látta is, a szeme előtt csináltam meg.
Vissza az elejére Go down
Eric Marshall

Leopárd
Leopárd
Eric Marshall


Hozzászólások száma :
22
Age :
35

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptyKedd Ápr. 29, 2014 2:54 am


Eric Marshall


Elkomolyodik a tekintetem egy pillanatra, ahogy a szemébe nézek. - Hidd el, láttalak! - Felelem kissé rekedt hangon, és kicsit zavartan kapom félre a pillantásomat róla. - Kíváncsi vagyok, hogy vajon minden más is olyan rendezett, mint az kívülről látszik, vagy lenne alkalmam...- úgy teszek, mint a gondolkodik. - ...esetleg páratlan zoknit találni a szennyesben? Jaj, nem várj, biztosan mosnivalója sincsen ennek a tökéletes könyvelőnek. - Mosolygok rá, nem gúnyolódom, inkább csak húzom egy picikét.
Beérve látom, hogy valóban minden rendben van, sehol egy kinyitott könyv, egy ott felejtett pulóver. És naná, hogy a kabátomat is szépen felakasztott a helyére. - Valójában azt hittem, hogy fényen és levegőn élsz, mert a munka mellett nincs időd evésre. - Nem tudom, hogyan csinálja, nekem sosem fog összejönni, mert vagy a meló marad félbe, vagy az étvágyam nem tudom csillapítani, de az veszélyes lehet, így általában sokáig dolgozom.
- Őszintén? - kérdem és a fél szemöldököm felvonva nézem a csodálkozást mímelő arcát. - Igen, mondanál, de csak, mert tudod, hogy van rá lehetőséged. - vigyorodom el végül, nem bírom sokáig. De szeretek vele viccelődni, és szeretem, hogy nem veszi komolyan, és sértődik meg dolgokon.
- Miből gondolod, hogy te sem? Talán már próbáltad, mert szereted a szűk helyeket? - Én is szeretnék egy szűk helyet, de ennek nem most van itt a ideje, így inkább a kávés bögrék felé fordítom az érdeklődésemet.
- Rendben, akkor a pirosat választom. A fehér az elég ártatlan szín, jobban illik hozzád. - Somolygok bele piros márványos bögrébe, mielőtt kortyolnék belőle.

Vissza az elejére Go down
Kyle Stonem

Leopárd
Leopárd
Kyle Stonem


Hozzászólások száma :
6

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptyVas. Május 04, 2014 4:19 am

Kyle & Eric - Vacsora után 8372361_6abc6680

Visszanézek, egy pillanatra összetalálkozik a szemünk, és annyira szívesen elmerülnék a szürke szemeiben de nem lehet, mégis hogy venné ki magát, bár ki tudja, ha megkérdezném hogy... áh nem, biztos valami normálisabb pasira vágyik mint én, már ha most éppen azt szeretne.
- Biztos? Akkor jó - nyugszom meg látványosan, ahogy bemegyünk és elrendezek mindent, a kérdésére felvonom a szemöldököm, aztán mosolyra húzódik az ajkam, ahogy riposztol.
- Nem lenne alkalmad, mert minden zoknim párban van, és a szennyesbe mindkettő bekerül, de ha annyira érdekel, bemutathatlak a szennyes kosárnak - kuncogok, hiszen én is mint a legtöbb magányosan élő férfi, egy héten egyszer nagymosok, hiszen annyit nem koszolok, az ágyneműt meg havonta. És mindig átjön a kedves szomszéd hogy kivasalja nekem. Mert én nem tudok vasalni, hm. Aztán elkészülnek a kávék, és letelepedek az egyik magasított székre, amiket úgy szeretek. Persze van rendes asztalom is meg székek, de sose várok vendéget így kettő hagyok kint a pultnál, nekem bőven elég ha reggel lezuttyanok rá reggelizni és kávézni.
- Azért annyira nem vagyok tehetséges ami azt illeti, bár tény hogy rengeteget spórolhatnék rajta - nevetek fel.
- El kell keserítselek, ez nem jött be, mert nagyon is szeretek enni, és nem fenyeget az éhen halás sem ami azt illeti, nem csak vendég vagyok a konyhában - mosolyodok el, mert egész sok mindent meg tudok csinálni magamnak. Vannak népszerűbb, és kevésbé ismert kaják amiket szeretek, és meg tudok csinálni, bár hogy a mi a kedvencem? Talán a halak, szeretem a sült, rántott, vagy bármilyen formában elkészült halat.
- Ehh fene már hogy lebuktam, de hát akkor sem mondhatok mást, mint ami az igazság - kuncogok, hiszen nem veszem fel, ő is be szokott szólni nekem, meg kell védenem magam a szavaitól a végén még megártana a jó híremnek. És tényleg van rá lehetőségem, mert kedvel engem és én is őt, azt hiszem talán jobban mint kellene, de...
- Próbáltam már igen, tudod néha le kell törölgetni a port onnan is - kuncogok, és figyelem melyiket veszi el, nekem marad a fehér feketés mintás.
- Ártatlannak tűnök? Annyira talán nem is vagyok az - kuncogok a csészém felett és nem igazán veszem magamra, nyugis macska vagyok de szende szűz rég nem.
Vissza az elejére Go down
Eric Marshall

Leopárd
Leopárd
Eric Marshall


Hozzászólások száma :
22
Age :
35

Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után EmptySzomb. Május 10, 2014 8:12 pm


Eric Marshall


- Nem, nem, még a sajátom sem hoz lázba, szerintem a te szennyesed sem lenne rám semmilyen különös hatással. - nevetek fel, az ajánlat hallatán. Otthon sem sűrűn megyek a szennyesem közelében, és a ruháim is csak jó esetben kerülnek pontosan bele az én jóvoltomból. De szerencsére a szobalányok minden nap eljönnek, és kitakarítanak. Azt hiszem, ha nem engedhetném meg magamnak őket, nagy bajban lennék. Sőt, ha az anyám tudna róla, hogy milyen rendetlen tudok lenni, akkor még nagyobb bajban lennék. És jöhetne a nem így neveltelek kezdető szöveg végighallgatása.
- És mire tennéd félre az ételen megspórolt pénzedet? - oldalra billentem a fejemet, és kíváncsian várom a válaszát, hiszen, ha felel, akkor azt hiszem, hogy egy álmát fedi fel előttem. Én pedig szomjazom ezt a tudást, és remélem, hogy megadhatom neki. Bár talán valamilyen körmönfont tervvel kell előrukkolnom hozzá, mert, ha ajándékba adom, azt nem fogadja el.
- Most rendkívül megnyugtattál. - színpadiasan a mellkasomra teszem a kezem, és eltúlozva sóhajtok, hogy nagy kő gördült le a szívemről. - Mit főzöl nekem a következő randinkon? - magabiztosan mosolygok, de az csak a felszín, mert belül bizonytalan vagyok, hogy hívhatom-e ezt az estét egyáltalán randinak.
- Az igazság az, hogy mindig úgy gondoltam, hogy kell egy megmondó ember a vezetők mellé, különben túlságosan elszaladhat velük a ló. De mindent egybe vetve, szerintem ez a poszt nálam felesleges, hiszen én tökéletes vagyok. - felveszek egy fennkölt ábrázatot, de nem sikerül valami jól, mert közben a torkomat csiklandozza a nevethetnék.
- Valójában nem szoktam sokat takarítani... - sokat? semennyit nem szoktam. - ...azonban lehet, hogy egyszerűbb lenne, ha egy rongyot fognál a portalanításhoz, nem pedig végigkúsznál a felületeken. - elégedetten kortyolok bele a kávéba, valóban nagyon finom lett, és a cukor sem rontja el az ízét.
- Nem tűnsz annak, de nálam ártatlanabb vagy, ezt be kell látnod. - Persze erre semmiféle bizonyítékom nincsen, hiszen nem tudom, hogy munkán kívül is olyan-e, mint most, vagy ez csak a látszat, és valójában egy karmolós rosszcsont cicamica.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kyle & Eric - Vacsora után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Eric - Vacsora után   Kyle & Eric - Vacsora után Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kyle & Eric - Vacsora után

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kyle Stonem
» Eric Marshall
» Zachary & Eric - Dream
» Patra & Eric - Dream
» Once upon a Dream - Eric and Azazel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az éjszaka árnyai :: Hell City :: Házak-