Az éjszaka árnyai


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek vándor! Oldalunk egy saját szálon futó, vámpírokkal, alakváltókkal, vadászokkal megspékelt játékot kínál, melyben te döntheted el, hogy melyik oldalra állsz, de a döntés nem mindig könnyű. Te talán véget tudnál vetni a régóta dúló vérvonalak közti viszálykodásnak? Vagy hasznot húznál ebből? Csatlakozz, és játszd velünk a történetet.
Staff


Azazel



Nicholas



Patra

Legutóbbi témák

Café from 1870
Zachary & Eric - Dream  Emptyby Vendég
Szomb. Márc. 07, 2015 11:49 pm

Végzet Ereklyéi
Zachary & Eric - Dream  Emptyby Vendég
Pént. Feb. 13, 2015 8:27 am

Mysterious New Orleans
Zachary & Eric - Dream  Emptyby Vendég
Kedd Nov. 25, 2014 8:37 am

Sin City - Chicago, a bűnok városa
Zachary & Eric - Dream  Emptyby Vendég
Kedd Jún. 10, 2014 6:02 am

Lost Odds
Zachary & Eric - Dream  Emptyby Vendég
Pént. Jún. 06, 2014 10:49 am

Once upon a Dream - Eric and Azazel
Zachary & Eric - Dream  Emptyby Eric Marshall
Pént. Május 30, 2014 6:02 am

Nicholas & Benjamin - Black Velvet Night Club
Zachary & Eric - Dream  Emptyby Nicholas
Pént. Május 30, 2014 5:43 am

Benjamin & Cath - Japán kert
Zachary & Eric - Dream  Emptyby Benjamin T. Benton
Csüt. Május 29, 2014 1:41 am

Karine & Benjamin - Mozi
Zachary & Eric - Dream  Emptyby Benjamin T. Benton
Szomb. Május 17, 2014 3:46 am

Chatbox

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (62 fő) Pént. Jan. 26, 2024 4:08 am-kor volt itt.
Statisztika
4
9


Credits
Az oldalon felhasznált képeket az interneten találtuk, mi alakítottuk át, kérjük, jelezd, ha máshol felhasználnád őket. A különböző leírások szintén saját kreálmányok, segéd forrás a könyvekben szereplő leírás a világról, ha egyezést találsz más oldallal, kérlek jelezd a staffnak.
Stat
Angyal: 3
Árnyvadász: 17
Boszorkány: 13
Démon: 4
Hellequin: 2
Tündér: 3
Mondén: 11
Vámpír: 17
Vérfarkas: 23

Megosztás
 

 Zachary & Eric - Dream

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eric Marshall

Leopárd
Leopárd
Eric Marshall


Hozzászólások száma :
22
Age :
35

Zachary & Eric - Dream  Empty
TémanyitásTárgy: Zachary & Eric - Dream    Zachary & Eric - Dream  EmptyVas. Ápr. 27, 2014 1:57 am


Eric Marshall


A közönség őrjöngve tombol a rácsokon kívül, de mindebből csak tompa zúgást érzékelek, más nem jut el hozzám, csak az ellenfelem zihálása, és a szívének ütemes dobogása a mellkasában. Olyan korán eresztette ki a karmait, hogy időm sem volt arra, hogy kiélvezzem a csata adta izgalmakat. A mellkasomon három vágás fut keresztbe, időbe telik majd, amíg meggyógyul elég mélyre sikerült, de ez nem tántoríthat el attól, hogy győzelemre vigyem a küzdelmünket. Érzem, ahogy a vérem még melegen végigfolyik a hasamon, az izzadságom csípi a sebet, amikor eléri azt. Egy lusta mozdulattal növesztem meg a csontjaimat a kezemben és eresztem ki a karmaim. Érzem, ahogy a változás következtében mozdulnak az inak, és az izmok. A fejem oldalra billentve egy gyors mozdulattal kapok az oroszlán felé, tekintetem már a leopárdom zöld szemeit tükrözi, a kezemen pedig megjelent fehér bundájának halovány szőrzete. Az ütésem talál, és a fülemben kipukkad a buborék, ahogy az ellenfelem a földön fekszik mozdulatlanul, csak a mellkasának emelkedése és süllyedése jelzi, hogy még életben van. Az arcán a vágás elég csúnyának látszik, de jó orvosaink vannak, valószínűleg heg nélkül fog beforrni, idővel.
Az orromat megtölti a vér szaga, nehéz ilyenkor nem arra gondolni, hogy átváltozom teljesen és jól bezabálok a vérzőből, de Nimir Raj vagyok, ennél jobban tudok uralkodni magamon. Ettől függetlenül, a karmaimat visszahúzom, és immár emberi kezekkel nyúlok bele a sebbe, és a vért, ami az ujjaimra ragadt lenyalom kifelé menet, a ketrecből.

Vissza az elejére Go down
Zachary Marshall

Leopárd
Leopárd
Zachary Marshall


Hozzászólások száma :
3
Age :
27

Zachary & Eric - Dream  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zachary & Eric - Dream    Zachary & Eric - Dream  EmptyPént. Május 02, 2014 2:23 am

Unott tekintettel nézem végig, ahogy testvérem elintézi azt az oroszlánt. Egy percig sem kételkedtem abban, hogy mégis ki fog győzni. Már igencsak kiismertem testvéremet ezen a téren, éppen ezért hülye lennék én kiállni ellene. Valószínűleg úgy járnék, mint az összes többi szerencsétlen. Persze ezt nem gyávaságból gondolom, sokkal inkább féltem a csodás kis arcom, meg persze a fenekem. Nem szeretném lealázni magam, így én inkább csak a nézőtérből figyelem a történéseket, egy pohár whiskyvel a kezemben. De mielőtt még esetleg odamehetnék gratulálni bátyámhoz, egy erős ütést érzek meg, amely a hátamat és vállamat érte, amitől természetesen a pohár rögtön ki is repül kezemből. Mérgesen fordulok hátra, hogy kiderítsem melyik idióta volt az.
- Mégis mi a fene... - Nyelem is el a mondat végét, ahogy az egyik fickó egyenesen felém száguld. Nem vagyok hülye, így az utolsó pillanatban szépen ellépek előle, hátrahagyva egyik lábamat, ami miatt a fickó elhasal. Csak ez után hajolok fölé morogva, elkapom az ingjét és feljebb rántom, hogy egészen biztosan a szemembe tudjon nézni. - Mi a fene bajod van neked? - Sziszegem arcába a kérdést, de közben majd elájulok az alak alkoholszagától. Le sem tagadhatja, hogy ivott... Bűzlik, mint valami görény. Viszont amíg válaszát nem kapom meg, ne számítson arra, hogy elengedem, és nem érdekel, hogy körülöttünk mindenki minket figyel. Rossz húzás volt pont velem kikezdenie. Ráadásul tartozik egy jó drága whiskyvel is, amit olyan ügyesen kiütött a kezemből.
Vissza az elejére Go down
Eric Marshall

Leopárd
Leopárd
Eric Marshall


Hozzászólások száma :
22
Age :
35

Zachary & Eric - Dream  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zachary & Eric - Dream    Zachary & Eric - Dream  EmptyPént. Május 02, 2014 3:10 am


Eric Marshall


Mosolyogva fogadom a gratulációkat, de közben minden vágyam egy forró zuhany, hogy lemoshassam magamról a testnedveket. Az ajtó felé fordulok, és már majdnem elérem a hátba veregetések közepette, amikor a tömeg egy emberkén zúdul fel. Azonnal abban az irányba fordulok, hogy lássam mi történik. Elvégre mindenki tudja, hogy ketrecen kívül nincs verekedés. Ha probléma is adódik, akkor azt tiszta harcban kell elintézni. Ahogy a tömeg automatikusan nyílik szét előttem, mindannyian tudják, hogy ezt itt az én területem, így igazságot is nekem kell szolgáltatom, bármilyen nézeteltérés is történik a Dream falain belül.
Megdöbbenésemre pont az öcsém az, aki egy nagydarab pasas felett áll. - Mi folyik itt? - Egyáltalán nem tesz boldoggá a látvány, bár meg kell hagyni, hogy elönt a testvéri büszkeség, ahogy látom, hogy mennyivel nagyobb a férfi, és mégis ő van a földön. - Zachary, magyarázatot! - parancsoló a hangom, most nem lehetek a bátya, most a királya vagyok. És akként is kell kezelnem, ha nem így teszek, az én nevemre nézve lenne gyengeség, azt pedig nem engedhetem meg magamnak, még akkor sem, ha róla van szó. Ha ő a felelős ezért, ki kell szabnom rá a büntetést. Csak reménykedem egyelőre, hogy nem ő provokált verekedést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zachary & Eric - Dream  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zachary & Eric - Dream    Zachary & Eric - Dream  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Zachary & Eric - Dream

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Patra & Eric - Dream
» Once upon a Dream - Eric and Azazel
» Zachary Marshall
» Eric Marshall
» Kyle & Eric - Vacsora után

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az éjszaka árnyai :: Hell City :: Azazel körzete-